Tıkanıklık Gider Açma Makinası

Tıkanıklık Gider Açma Makinası

Tıkanıklık Gider Açma Makinası denilince akla devasa makinalar da gelmesin. Daha küçük, mobil makinalar ile de tıkanıklık ve kanallar açabiliriz. Sektörde çok fazla küçük boyutlarda ve kullanım kolaylığı sağlayan makinalar var. Ama ben size %100 yerli ve milli olan mobil ve çok fonksiyonlu bir makina önereceğim.

Türkiye’nin Yerel Tıkanıklık Gider Açma Makinası

Büyükhan Makina şirketinin Türkiye’de üretti B750 Tıkanıklık açma makinası bu sektörde sizin sorunlarınızı fazlasıyla çözecektir. Ürün her türlü kanal açma çalışmalarında iş görür. Bu işi profesyonel olarak yapmayan bireylerin bile kolayca kullanabileceği seviyededir. Kendi küçük, işlevi büyük bir kullanım kolaylığı sağlıyor. 0 – 1 – 2 modlarında çalışan bu makine, arızanın durumuna göre güç seviyesi seçilerek kolaylıkla ve hızlıca çözüme kavuşturabiliyor. Özellikle sadece 220W elektrik gücü kullanır. Elde taşınabilen B750 Tıkanıklık Gider Açma Makinası size hem zamandan, hem de masraftan tasarruf ettirebiliyor. Peki bu makinayı diğer tıkanıklık ve kanal gider açma makinalarından ayıran özelliği nedir?

Herşeyden önce en önemli özelliği bu makinanın 100% yerli ve milli olması. Bunun haricinde küçük olması sebebiyle kolayca taşınabilmesi ve her türlü kanalizasyon, gider, logar gibi kanal tıkanıklarını hızlı ve temiz bir şekilde çok kısa sürelerde açabilmesidir. Bununla birlikte, ürünü satın aldığınız taktirde paket içerisinden çıkan su çıkış hortumu, taşınabilir çanta ve eldiven her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek şekilde teslim ediyoruz.

Tıkanık Kanal Açma Makinesi
kanal açma makinası

Peki Fiyatı ne kadar?

Makinamız piyasada en kaliteli ve en uygun fiyatlı makine olarak yerini almaktadır. Oldukça uygun fiyatı ve verdiği yüksek performansı makinanın sektördeki yerini oldukça belli etmektedir.  Sektörün zirvesindeki mu makineye siz de sahip olabilirsiniz. Ayrıca kolay kullanımı ve sorunlarınızı hızla çözebilmesi bu makineyi uzun süre sektörde zirvede tutacaktır. Fiyat karşılaştırma siteleri olan Cimri ve Akakçe gibi platformlarda fiyat araştırması yaptığınızda en uygun fiyatlarla satış yaptığımızı göreceksiniz.

Nereden Satın Alabilirim?

buyukhanmakina.com.tr sitesinden satın alarak hızlı bir şekilde bu makinaya sahip olabilirsiniz. 

Kargo’da kırılır mı?

Tabi ki hayır. Kesinlikle makinamızı farklı şehirler için kargoya verdiğimizde, kaliteli ve sağlam bir şekilde paketleriz, sizlere  sorunsuz ve sıkıntısız bir halde ulaştırırız.,. Aynı zamanda makinanın yapımında kullanılan materyaller de böyle bir sıkıntıya hiçbir şekilde imkan vermiyor.

Bir yanıt yazın

Scroll to Top